Home ЗАНИМЛИВОСТИ Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

180
СПОДЕЛИ

На интервјуто за магазинот „Parada“  славниот актер Харисон Форд го прашаа која е тајната за еден успешен брак.

Тој со својата сопруга Калиста Флокхарт се заедно речиси 18 години а парот ќе слави 10 години од брак.

Кога требало да одговори на прашањето тој низ смеа рекол дека за успешноста на бракот тајната е многу поедноставна од колку што сите мислат а тоа дека на секое прањање треба само да климате со главата да бидете насмеан и тивок .

Тој и неговата сопруга се редок пар од Холивуд на кој бракот им трае 10 години .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997