Home ЗАНИМЛИВОСТИ Го оставила сопругот, па се венчала со неговиот син: „Поради него се...

Го оставила сопругот, па се венчала со неговиот син: „Поради него се чувствувам млада…“

316
СПОДЕЛИ

Инфлуенсерката од Русија Марина Балмашева (35) ја шокирала јавноста со признавањето дека се омажила за синот на нејзиниот поранешен сопруг, кој го запознала кога бил седумгодишно момче.Таа сега вели дека некој ќе ја осудува но некој ќе ја подржи, но она е среќна и како што напишала на својот профил на сите им ја посакува таа среќа.

„Никогаш не знаеш што те чека во животот“ – изјавила таа.

Таа се омажила за Алексеј и биле во брак 13 години,но од кога се развеле таа започнала врска со неговиот син Владимир (20) кои сега ја планираат нивната венчавка.

Таа воопшто не се чуствува стара иако нејзиниот свршеник е помлад од неа 15 години Марина вели дека не е како сите жени кои сакаат да пеглаат и седат дома по цел ден.Ужива во животот и сака адреналин.