Home ЗАНИМЛИВОСТИ (ВИДЕО) ТУРЧИНКА ГИ И3ЛУДE МАЖИТЕ: Видео погледнато повеќе од 9 милиони пати...

(ВИДЕО) ТУРЧИНКА ГИ И3ЛУДE МАЖИТЕ: Видео погледнато повеќе од 9 милиони пати – танчерката пpeдизвикa хaoc на свадбата

146
СПОДЕЛИ

Настапот на танчерките на  оваа свадба каде што имало повеќе од 300 гости го имаат прегледано над 9 милиони.Ова видео е хит на социјалните мрежи.

Погледнете зошто: