ФОТО СТОРИИ 18+

Home ФОТО СТОРИИ 18+

Од телото направи бизнис: Најсексапилната баба на светот ги продава своите...

Џина Стјуарт е 48 годишната најсексапилната баба до сега. https://www.instagram.com/p/Bracfk4l0tP/?utm_source=ig_web_copy_link     Оваа баба решила да прави...

Топ 5 причини зошто сексот исчезнува во долгите врски

Докажано е дека сексот секогаш ја разгорува врската помеѓу партнерите.Но доколку сте повеќе години во врска можеби...

Што да правите ако партнерот ве одбива за секс?

Доколку вашата сексуална активност со вашиот партнер згаснува тоа значи дека врската полека започнува да „умира“....

10 секс пози кои ќе ви се најдат во домашна изолација...

Деновиве ќе имате доста време за седење дома па така ќе имате и доволно време за секс.Ние ќе ви дадеме неколку идеи...

Научниците откриваат што се случува со организмот ако проголтате сперма!

Истражувачите Френк Мадео и Тобиас Ајзенберг од Универзитетот Карл-Франценс во Грац после долго истражување откриле ...

Ова се близначките кои владеат на Инстаграм, а зад нивните совршени...

Шенон и Шенед Клермонт се еднојајчани близначки на својот Истаграм профил ги следат повеќе од милиони луѓе.Тие...

Црнокоса и русокоса за 60 евра: Се отвара јавна куќа во...

Две жени од малиот град Сежана во Словенија се одлучиле на многу храбар чекор и решиле...

Еве какви последици на организмот остава животот без секс

Дали знаете дека додека престанете да водите љубов на подолг период кај вашето тело се променуваат...

Жешки фотографии од Playboy кои ќе ви ја разубават вечерта во...

Американскиот магазин ,,Playboy ''има осум милиони следбеници во кои има објавено над десет илјади фотографии од периодот на 70-те години.

(+18) Атрактивната Русинка ги оставила сите без здив: Нејзиниот градник открил...

29 годишната русинка Нита Кузмина ги освојува нејзините следбеници на Истаграм профилот.

Здравје

Други вести

40 новозаболени од корона вирус во земјава

Во последното деноноќие изработени се 549 тестови а регистрирани се 40 нови случаи на заболени од Ковид-19.Сега вкупниот број на заразени во нашата земја...

19 нови случаи на Ковид-19 во земјава

Во изминатото деноноќие направени се 512 тестирања, а регистрирани се нови 19 случаи на ковид-19 и тоа во: Скопје-11, Куманово-2, Прилеп-1, Тетово-1, Велес-1, Гостивар-1,...

Еве што предлага владата за ПОЛИЦИСКИ ЧАС ВИКЕНДОВ

Владата предлага  за викендов што следи полицискиот час да започне во сабота во 19.00 часот и истиот да заврши во вторник во 05.00 наутро. Овој...