Home ФОТО СТОРИИ 18+ Овие разголени секси келнерки растураат бракови: Сите мажи сакаат да пијат кафе...

Овие разголени секси келнерки растураат бракови: Сите мажи сакаат да пијат кафе во кафулето каде работат(фото)

165
СПОДЕЛИ

Во калифорнискиот град Кабел од неодамна било отворено кафуле “Pink Pantherz Espresso” каде гостите се служат на несекојдневен начин.

Всушност таму келнерките се облечени во бикини или само на долна облека.Ова кафуле се соочило со тешки и навредливи коментари но сопственикот на тоа не реагира затоа што тој од предходно има две кафулиња што се викаат “Соблекувач на гаќички” и “Предигра” каде начинот на работа е ист.

Исто така тој додаде дека девојките пред да започнат да работат знаат што треба да работат и дека тоа е само облека се додека не го прекршуваат законот.Исто е како кога работите во канцеларија и морате да носите костум вели тој.

Девојка која работи во кафулето исто и менаџерката по име  Сара Перин велат дека доколку некој не сака да ги гледа воопшто нека не доаѓа ,и дека најмногу од се од нив се плашат љубоморните сопруги кои не сакаат да ги гледаат нивните мажи блиску нивните задници .

За повеќето од населението тоа е само лош пример за нивните деца и дека девојките ги користат само како сексуални објекти.