Home ФОТО СТОРИИ 18+ Од телото направи бизнис: Најсексапилната баба на светот ги продава своите голи...

Од телото направи бизнис: Најсексапилната баба на светот ги продава своите голи фотографии и заработува сериозни пари(фото)

164
СПОДЕЛИ

Џина Стјуарт е 48 годишната најсексапилната баба до сега.

 
 

Оваа баба решила да прави огромен бизнис со нејзини разголени фотографии а доколку сакате да видите слики каде што таа е скрос гола треба првен да наплатите 90 долари.

Таму таа како што вели можете да ја гледате како што вие ќе посакате.Секоја важа желба она е тука да ви ја исполни .Погледнете неколку слики од нејзиниот профил на Истаграм