Home ЗАНИМЛИВОСТИ Брутално го уби својот татко, па се смееше во судница кога доби...

Брутално го уби својот татко, па се смееше во судница кога доби 30 години затвор

200
СПОДЕЛИ

Амбер Малтезе е жена од Флорида која брутално го избодела својот татко .Таа при убиството му нанела 69 убоди при што користела стрела, нож и рамка за слика.

Од како судот и ирекол казна од 30 години таа со смеа ги поздравувала членовите од нејзиното семејство.

Таа пред да го изврши убиството била на лечење во установа за ментални болести .Од како го извршила убиството домот го напуштила само на долна облека и сама се предала на полицијата.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997