Home ЗАНИМЛИВОСТИ (ВИДЕО) ЈА ФАТИ НА ЛИЦE МECТО: Ја сними девојката со дрон како...

(ВИДЕО) ЈА ФАТИ НА ЛИЦE МECТО: Ја сними девојката со дрон како го изнeвeрувa со друг

286
СПОДЕЛИ

Одкако дечкото на оваа девојка почнал да се сомнева во нивната врска тој решил со својот другар да ја следат.Од како заминала со нејзината кола тој тргнал по неа и одкако таа и нејзиниот љубовник застанале со колата им пуштил дрон кој снимал се.