Home ЗАНИМЛИВОСТИ Сексапилната Американка се вклучила во живо на Инстаграм па се “самозапалила“: „Луѓе,...

Сексапилната Американка се вклучила во живо на Инстаграм па се “самозапалила“: „Луѓе, јас горам!“

169
СПОДЕЛИ

Поранешната девојка на британскиот пејач Луи Томлнсон, Бријана Јунгверт која има над 400.000 следбеници на својот Инстаграм профил за време на самоизолација решила заедно со својата пријателка да направат видео кое ќе оди во живо.

Тие сакале тоа да биде опуштено во домашна атмосвера  па запалиле свеќи но одеднаш Бријана рекла „Луѓе, јас горам“.На видеото се гледа како нејзиниот дуксер гори но таа изгледа доста смирено.

Погледнето го видеото кое го следеле над 400.000 следбеници во живо: