Home ЗДРАВЈЕ И УБАВИНА Заборави на болката во зглобовите! Dr.Viton Krillax може да ти помогне!

Заборави на болката во зглобовите! Dr.Viton Krillax може да ти помогне!

360
СПОДЕЛИ

Дали секое утро станувате со болка и закоченост во зглобовите,дали се чуствувате неподвижно?

Дали чуствувате топлина,отоци и долго време се мачите со лекови за болка кои не ви помагаат?!Не заборавајте дека тие лекови ако ги користите подолг период имаат несакан ефект.

Ние ќе ви представиме природниот и безбеден лек кој ќе ви помогне со симптомите на остеоартририсот.

Dr.Viton Krillax е природен висококвалитетен додаток во исхраната  кој содржи квалитетно крилово масло,богат извор е на омега 3 масни киселини кој се во комбинација со фосфолипиди,холин и астаксантин.

Dr.Viton Krillax

  • Ја намалува болката која е предизвикана од воспалителните процеси во телото, особено во зглобовите
  • Ја зголемува подвижноста на зглобовите,
  • Безбеден е за употреба и не предизвикува штетни несакани ефекти
  • Има силно противвоспалително и антиоксидансно дејство
  • Претставува богат извор на омега 3 масни киселини,во комбинација со фосфолипиди,астаксантин и холин

Можете да го најдете во аптеките на: Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум , во дрогериите на dm и Cosmo – Тинекс.