Home ЗАНИМЛИВОСТИ Балканската пејачка стана 23та жена на шеик во Дубаи: Уживам со моите...

Балканската пејачка стана 23та жена на шеик во Дубаи: Уживам со моите пријателки

163
СПОДЕЛИ

Босанската пејачка Алма Туцаковиќ која реши да ја напушти музичката сцена и да замине на печалба во Дубаи стана 23 жена на еден шеик.

Таа вели дека ужива во најбогатата земја во светот и дека нејзиниот сопруг има 22 жени кои се нејзини најдобри пријателки и дека никогаш не планира да се врати назад во својата земја.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997