Home ЗАНИМЛИВОСТИ Богатите деца од Балканот се надминаа себеси: Снимките кои кружат на социјалните...

Богатите деца од Балканот се надминаа себеси: Снимките кои кружат на социјалните мрежи се доказ за нивната бесрамност

392
СПОДЕЛИ

Богатите деца од Балканот не ги објавуваат фотографиите од нивните луксузни патувања,нивните коли и вили но доколку ги погледнеме следниве фотографии и видеа од нивните вечерни излегувања, слободно можеме да кажеме дека тие се во чекор со трендовите кои ги диктираат нивните врсници од Русија, Англија, Америка и останатите земји.

View this post on Instagram

Brate nesto si mi neodlucan😂 gde pre spiskati pare!

A post shared by #bahataomladina (@bahata_omladina_balkan) on

На Твитер се појави нова снимка од богатите тинејџери од Србија кои ги полеваат цојте скапоцени часовници, и своите лица и раце со алкохолни пијалаци чија цена во ноќните клубовите достигнува половина од една српска просечна плата.

Нивните забави изнесуваат и по неколку илјади евра, а бесрамно е нивното трошење на пари односно полевањето на скапоцените часовници, “туширање” со шампањ, до палење на банкноти и ставање на часовниците во сад со мраз во кој претходно додале вотка или некој друг алкохол.

Најчестите коментари кој може да се забележат под нивните видеа е: “Како не ви е срам?”.

View this post on Instagram

braca trose jako💪

A post shared by #bahataomladina (@bahata_omladina_balkan) on

Страшно навистина …што ли ќе биде следно ?!

View this post on Instagram

brat objasnio kako detaljno oprati sat💪💪🤪🎉

A post shared by #bahataomladina (@bahata_omladina_balkan) on

View this post on Instagram

Dezinfekcija 🥂

A post shared by #bahataomladina (@bahata_omladina_balkan) on


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997