Home ЗАНИМЛИВОСТИ Нереални сцени: Чудесниот свет на верверичките кој ќе ви го украде срцето

Нереални сцени: Чудесниот свет на верверичките кој ќе ви го украде срцето

142
СПОДЕЛИ

Гирт Веген е фотограф кој е со потекло од Шведска кој животот го мине фотографирајќи низ убавините на природата за што има добиено и бројни награди.

Неколку години наназад тој фотографирал црвени верверици и додека го работел тоа со љубов полека се зближувал со нив и ја стекнал нивната доверба.

Погледнете ги прекрасните видеа што следат


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997