Home ЗАНИМЛИВОСТИ Задникот од никогаш поблизок агол: Џеј Ло се снимала на плажа во...

Задникот од никогаш поблизок агол: Џеј Ло се снимала на плажа во секси костим за капење

110
СПОДЕЛИ

Иако има полни 50 години славната пеачка Џенифер Лопез со секоја нејзина објава покажува дека навистина нема ниту една маана.

На плажа во бел секси костим за капење таа решила на Истаграм пред своите 115 милиони следбеници да сподели дел од нејзиното тело односно видеото започнува од агол на нејзиниот задник а потоа го снима нејзиното убаво лице.