Home ЗАНИМЛИВОСТИ Никогаш поголеми “топки“ за голф: Без срам ги покажала голите гради, но...

Никогаш поголеми “топки“ за голф: Без срам ги покажала голите гради, но не му пречела на шампионот…

229
СПОДЕЛИ

Оваа голема љубителка на голфот станала славна на еден настан каде што без срам им ги покажала голите гради на трибините.

Атрактивната воопшто не се грижела за тоа што околу неа била опколена со машка популација но тоа не му било пречка на Веб Симпсон да триумфира на Финикс опен во Аризона.

Оваа девојка по нејзиниот “гест“ добила громогласен аплауз од трибините, а нам останатите ни преостанува да уживаме во оваа снимка и во поубавата страна на голфот.

Погледнете го видеото и видете како публиката ужива ”ГЛЕДАЈЌИ” го голфот :


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997