Home ЗАНИМЛИВОСТИ Ужасна снимка од убиство среде бел ден: Бездомничка му побара пари, ладнокрвно...

Ужасна снимка од убиство среде бел ден: Бездомничка му побара пари, ладнокрвно ја уби

201
СПОДЕЛИ

Зилда Енрике дос Сантос Леандро e 31годишна бездомничка од Рио де Женеиро.Таа беше брутално убиена откако на улица запрела маж од кого побарала пари за да купи леб.

Тој прво ја игнорирал, но кога му се приближила девојката, извлекол пиштол и ладнокрвно ја застрелал.

Убиецот е во бегство а Зилда починала на самото место.

Убиството е извршено среде бел ден и е снимано од надзорните камери.