Home ЗАНИМЛИВОСТИ ВИДЕО: О’Нил загуби облог, па излезе во урнебесно издание

ВИДЕО: О’Нил загуби облог, па излезе во урнебесно издание

148
СПОДЕЛИ

Сите го знаеме Шекил О’Нил по добрата игра во кошарката но тој е многу познат и како лик со одличен хумор, а синоќа на ТНТ се појави со новата фризура.

Шек загуби облог од Двејн Вејд, па мораше да прави промена во имиџот.

-Знам дека изгледам добро но ајде сега сакам да ги слушнам сите ваши злобни коментари -рече Шек.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997