Home ФОТО СТОРИИ 18+ (+18) Овој бејзбол играч не знаел што го снашло: Во моментот кога...

(+18) Овој бејзбол играч не знаел што го снашло: Во моментот кога требало да ја удри топката, двете навивачки ги кренале маиците и му ги покажале голите гради

378
СПОДЕЛИ

Во текот на мечот на најквалитетната безбол лига на светот две навивачки ги кренале маиците и ги покажале својте голи гради.

Ти поради тоа се здобиле со доживотна забрана за влез на стадион.

Едната од девојките е Јулија Роуз која е уредничка на списание, а нејзината пријателка е моделот Лорен Самер .Видеото станало хит низ целиот свет а тие истакнале дека не се каат за направениот потег.Погледнете како изгледаат нивните слики на Истаграм профилот

View this post on Instagram

“this post violates our community guidelines”

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

Safety first ?

A post shared by Lauren Summer (@heylaurensummer) on

View this post on Instagram

What’s your favorite band? ???

A post shared by Lauren Summer (@heylaurensummer) on