Home ФОТО СТОРИИ 18+ Бујни гради, тетоважи и поза од позади… Сексапилната Албанка во безобразно издание(фото)

Бујни гради, тетоважи и поза од позади… Сексапилната Албанка во безобразно издание(фото)

544
СПОДЕЛИ

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора (29), со својот вчерашен стајлинг привлече големо внимание во Западен Холивуд.

Со доста провокативен стајлинг таа предизвикала вистински неред пред ресторанот, а припадниците од посилниот пол не можеле да не ги забележат атрибутите на пејачката која свесно ги ставила во прв план.

Таа решила да ги промени кафените пантолони со црно здолниште и црни високи чизми но да остане во истиот раскошен топ кој едвај ги прекрива нејзините бујни гради.