Home ЗАНИМЛИВОСТИ За малите рачиња: Велигденски украси кои можете да ги правите со вашите...

За малите рачиња: Велигденски украси кои можете да ги правите со вашите деца

266
СПОДЕЛИ

Доаѓа најубавиот празник во годината.Во овој период имате доволно време да се забавувате со вашите деца и да изработите различни декорации кои на малите ќе им приреди задоволство.

Еве неколку примери кои задржат интересот на најмалите:

 

  • Велигденско зајаче со нацртана рака од вашето мало

  • Држач за јајце од хартиена кутија за јајца

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/lifeadvi/portalmk.com/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997