Home ФОТО СТОРИИ 18+ Плејбој зајачицата го облекла најмалото бикини некогаш, кое речиси ништо не покрива

Плејбој зајачицата го облекла најмалото бикини некогаш, кое речиси ништо не покрива

99
СПОДЕЛИ

Манекенката, Касандра за својот 34-ти роденден ги почасти својте фанови со одлични фотки.Таа е во екстра минијатурни бикини во кои гордо позира.

Воодушени од сликите нејзините пријатели и препорачале тоа да го прави почесто бидејќи им го разубавела денот.