Home ФОТО СТОРИИ 18+ Српската порноактерка Адриана ја снимила најдобрата орална сцена! (ФОТО)

Српската порноактерка Адриана ја снимила најдобрата орална сцена! (ФОТО)

370
СПОДЕЛИ

Вчеравечер во Лос Анџелес се доделија наградите ,,ABH”.

Тие се доделувале во стотина категории.

Доделена била награда за најдобрите актери кои ги извеле најдобрите орални и анални сцени, потоа најдобри машки и женски изведувачи, БДСМ филм, најдобра „геј-сцена“ или пак најдобра сцена со оргии.

Меѓу номинираните била и Адријана Чечик, порноактерка од Англија која е со српско и руско потекло.

Адријана Чечик била номинирана во категоријата најдобра порноактерка, но на крајот ја освоила наградата за најдобра орална сцена во филмот „Swallowed“.

Браво Андријана!

View this post on Instagram

Act casual…. @brazzersofficial #new

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on